Jaký je minimální odběr?

Minimální odběr je 240ks z jednoho druhu nápoje.

 

Je grafický návrh zdarma?

Ano, grafický návrh je zdarma při každé nové objednávce

 

Umíte nám naplnit i jiné nápoje?

Neumíme, máme vlastní nápoje, které prodáváme již léta a vlastní otestované receptury, ale pokud nám dodáte naplněné nepotištěné plechovky 250ml slim, tak Vám uděláme kalkulaci na potisk.

 

Jaký je postup při objednávce?

V Objednávkovém formuláři vyplníte všechna pole a dodáte nám maximum informací, aby se naši grafici uměli co nejdokonaleji přiblížit Vaší představě. Grafický návrh je zdarma.

 

Máte množstevní slevy?

Ano, množstevní sleva je od 5.000ks z jednoho druhu nápoje a jedné grafiky. Cena se vždy počítá individuálně.

 

Proč jste zvýšili ceny?

Snažíme se ceny držet na nízké hranici, ale momentální situace nás k tomu donutila a hlavně naši dodavatelé plechovek, surovin, energií, přepravci… Věřím, že to znáte a víte, o čem mluvím. V každém případě jsme nezvyšovali ceny jednotně na všech produktech stejně. Každý nápoj jsme rozpočítali samostatně au některých nápojů jsme zvýšili cenu jen o 4%.

 

Jaký máte termín dodání a platební podmínky?

Termín dodání je v celé České republice do 17 dnů po odsouhlasení grafiky a přijetí peněz na náš účet. O dodání vždy informujeme předem, abyste byli připraveni převzít Vaše plechovky.

 

Proč platba předem?

Na plechovkách je většinou vaše logo, firma, váš design. Výroba je na zakázku a v případě, že nám plechovky neodeberete, „můžeme je vypít sami“, nemáme je kam prodat, není to retailová značka. Za kvalitu mluví naše dlouholeté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků.