Jaký je minimální odběr?

Minimální odběr je 240 ks z jednoho druhu nápoje. Umíme udělat i sérii od 120 ks nápoje, cena je ale vyšší. 

Umíte nám naplnit i jiné nápoje?

Ne, máme vlastní ověřené dodavatele, receptury a nápoje, které prodáváme již léta. Pokud nám ale dodáte naplněné nepotištěné plechovky velikosti 250 ml slim, tak Vám uděláme kalkulaci na potisk.

Máte množstevní slevy?

Ano, množstevní sleva začíná od objednávky 5.000 ks jednoho druhu nápoje a jedné grafiky. Ozvěte se nám pro individuální nabídku.

Proč platba předem?

Na objednaných plechovkách je váš design (logo, firma, atd.), výroba je tedy na zakázku a zboží není použitelné jinde. Pokud plechovky neodeberete, není možné je prodat znovu. Za kvalitu mluví naše dlouholeté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků.

Je grafický návrh zdarma?

Ano, grafický návrh je zdarma při každé nové objednávce

Jaký je postup při objednávce?

V poptávkovém formuláři vyplníte všechny potřebné informace a dodáte nám maximum podkladů, aby se naši grafici uměli co nejdokonaleji přiblížit Vaší představě. Případně můžete nechat kreativu na nás. Následně dostanete grafický návrh vaší 3D plechovky. Po jeho odsouhlasení vám zašleme zálohovou fakturu a po její úhradě jdeme do výroby. 

Jaký máte termín dodání?

Termín dodání je v celé České republice do 17 dnů po odsouhlasení grafiky a přijetí platby na náš účet. O dodání vždy informujeme předem, abyste byli připraveni převzít své plechovky.